Na trhu je několik systémů pro kontrolu přístupů, ve kterých se běžný uživatel jen těžko orientuje.

Pokud se rozhodnete použít systém kontroly přístupu, je to pravděpodobně proto, že chcete zajistit fyzický přístup do svých budov nebo místností, abyste chránili své lidi nebo majetek před neoprávněným přístupem ostatních osob. To je však jen začátek systémů kontroly přístupu. Správný systém, který se vhodně integruje, může přidat další služby různými způsoby. Díky tomu lze lépe pochopit a následně využít myšlenku, že kontrola přístupu je součástí komplexního bezpečnostního plánu.

Pro nejlepší ochranu vstupů do objektu ve kterém je i domovní systém audio/video telefonu umožňujeme unikátní integraci obou systémů do jednoho bezpečnostního celku. Systém 2VOICE spolu s cloudovým přístupovým systémem iPASSAN zajistí dostatečnou ochranu a evidenci vstupů / výstupů v objektu a jejich jednoduchou vzdálenou správu.

Integrace CCTV

IPassan lze integrovat s ONVIF CCTV kamerami a zaznamenávat lidi používajících čtečky a uchovávat záznam nejméně 30 dní.

RF dálkový ovládač 868Mhz s integrovaným čipem

IPassan poskytuje možnost pohodlně získat přístup např. do garáže pomocí dálkového ovládání. Součástí dálkového ovladače je i integrovaný čip pro bezproblémový pohyb po objektu.

Čtení RZ (SPZ) vozidel

IPASSAN lze integrovat s ANPR kamerou pro bezproblémové čtení registračních značek (SPZ) na vstupu přes závoru / garáž do objektu.

Ovládání výtahů

Díky správě výtahů je možné výtah přivolat a poslat na požadované patro. Po zazvonění na účastníka na vstupním panelu a vpuštění do objektu, může výtah automaticky přijet pro návštěvníka a vyvést ho na patro k bytu, ze kterého byly otevřeny vstupní dveře. Tímto znemožníte používání výtahu nechtěných návštěvníků v obytném domě.

Rozšířitelný systém

Modulární design iPassanu znamená, že je snadno přizpůsobitelný pro malé, střední ale i velmi rozsáhlé obchodní i rezidenční projekty.

128-bitové šifrování Mifare Plus AES

Pomocí tohoto certifikovaného zabezpečení se poskytuje vysoká úroveň šifrování, která poskytuje vysokou ochranu před klonováním. Čtečky a klávesnice iPassan také využívají zabezpečené dvouvodičové šifrování typu end-to-end, tím pádem máte při použití FDI čteček a MIFARE + čipů zajištěnou dvojitou vysokou ochranu.

Ovládání vstupu pomocí Bluetooth®

Na kontrolu přístupu je možné kromě čipů a dálkových ovladačů použít i mobilní telefon. Pověření Bluetooth jsou zabezpečeny a spravovány virtuálními kredity.

Správa rezervací – Booking

V systému iPASSAN je možné řešit správu rezervací např. bazénů, saun, kurtů, zasedaček, parkovacích míst, pokojů atd. V rezervačním systému si zarezervujete např. privátní fitness místnost a čtečka vám umožní vstup do místnosti ve vámi vymezeném čase a jen s vaším identifikátorem.

Sledování a zaznamenávání událostí

Přístup k událostem v systému máte neomezeně přes cloud buď jako živý přenos s údaji, co se právě děje v budově, nebo si můžete události filtrovat podle různých kritérií.

Kontrola povolení vstupu přes audio/video telefon

IPassan lze integrovat do systému 2VOICE a zaznamenávat a identifikovat uživatele, čas a datum otevření vstupních dveří přes audio / video telefon. Zároveň se přes iPassan dá blokovat konkrétní byt / apartmán, čímž se mu zruší oprávnění otevírání dveří z bytu.

Zónování prostoru

V systému iPASSAN lze řešit rozdělení objektu do zón. Následně se každé zóně dají vytvořit pravidla, kolik identifikátorů umí být v zóně v určitý čas. Popřípadě omezení určitého uživatele, aby do zóny nemohl vstoupit vícekrát. Jednoduchý příklad na garážích: Vlastník parkovacího místa má 3 auta, ale jen 2 parkovací místa v garáži. Systém zjistí, že do garáži vstoupil už s 2 automobily a 3-tí automobil už nepustí i když má oprávnění, pokud neopustí garáž alespoň jedno jeho vozidlo.

Spouštěče podmínek

V systému iPASSAN lze naprogramovat vstupy i výstupy s určitými podmínkami. Můžete si např. nechat poslat email, když je plná zóna nebo když určitý identifikátor projde přes čtečku, popřípadě identifikátor, který nemá oprávnění může spustit sirénu a podobně.

CallMe přesměrování na mobil

Součástí 2Voice digitálního řešení je i možnost volat z vstupního tabla na mobil a to hned pro 127 bytů přes jedno zařízení. Jednoduchá cloudová administrace přes počítač usnadňuje práci správcům systému. Mobilní aplikace je dostupná pro Android i iOS.

Kontakt dveří

Kontakt dveří se využívá na správnou detekci zjištění stavu dveří, např. špatně zavřené dveře, nebo při násilném vniknutí přes dveře, může systém spustit poplach a přivolat službu SBS. Zároveň můžete nastavit rozsvícení světel po identifikaci se čipem a otevření dveří a jejich následné vypnutí. Vše plně automatizované.

Shrnutí systému iPASSAN !

 • Neomezený počet dveří / 384 dveří na jednu síť
 • Až 100.000 identifikátorů na jednu síť
 • 20.000 událostí na jeden kontrolér
 • Až 6 čteček na jeden kontrolér (po rozšíření)
 • Připojení 2-vodičových čteček s MIFARE Plus® a Bluetooth® technologií
 • Automatické zjišťování kontrolérů v systému
 • Všechny události jsou uložené lokálně do kontroléru a zároveň odesílané do cloudu (v případě použití cloudu)
 • I/O moduly
 • Duální síťová technologie TCP/IP a šifrovaná sběrnice RS485
 • 2-vodičové čtečky a klávesnice s šifrovanou komunikací mezi čtečkou a kontrolérem
 • Import / export údajů
 • Vzdálená aktualizace softwaru a firmwaru zařízení
 • Jednoduchá obsluha
 • Zdarma CLOUD

Leták ke stažení iPassan

Integrace systému iPASSAN !

 • Integrace do systémů 2Voice a IPerCom na zaznamenávání údajů o návštěvnících a řízení výtahů
 • Kompatibilní s panelem 2Smart pro úplnou integraci a programování systému přes iPassan Manager. Změna jmenovek vzdáleně přes CLOUD
 • Ideální pro správcovské společnosti, které hledají portál pro obyvatele, který nabízí rezervace, parkování pro návštěvníky a další služby
 • Správa výtahů prostřednictvím výstupů nebo integrace na vysoké úrovni s COP a DOP
 • Integrace systému na správu videa
 • Integrace a správa NVR a ANPR
 • Cloudová verze
 • Intuitivní programování pomocí softwaru iPassan Manager
 • MIFARE Plus® s 128-bitovým šifrováním AES nabízí vysokou úroveň ochrany proti klonování

Leták ke stažení 2Smart