Pokud jde o bezpečnost a ochranu osob nebo věcí, nemůžete si dovolit polofunkční řešení. Vytvoření bezpečného prostředí je dnes při dnešní technologii mnohem jednodušší než kdykoliv předtím. Kontrolní systém je jedním z kritických aspektů bezpečnostního systému pro váš dům, podnik nebo budovu, který odlišuje autorizované a neautorizované žádosti o vstup.

Přístupový systém je známý jako nejefektivnější způsob, který nejenže brání neoprávněným návštěvníkům vstoupit do chráněného prostoru, ale i spravuje přístup osob.

Nejlepší cloudový přístupový systém s širokou škálou zařízení!

Jako jeden z významných poskytovatelů kvalitních bezpečnostních systémů poskytujeme cloudový systém kontroly přístupu, který nabízí jednoduché, vysoce automatizované a modernizované řešení systému řízení přístupu pro vaše podniky, bytové domy, parkoviště, obchodní centra, letiště a podobně.

Řízení přístupu je možné přes několik specializovaných 2SMART zařízení. Ať už je to bezkontaktní čtečka čipů / karet pro frekvence 125KHz, MIFARE 13,56Mhz, MIFARE + 13,56Mhz, čtečka Bluetooth virtuálních čipů přes mobilní telefon, čtečka s kódovou klávesnicí pro zadání až 6 místního bezpečnostního kódu, RF přijímač pro čtení dálkových ovladačů s integrovaným čipem pro vstup např. přes závoru nebo do garáže a v neposlední řadě ANPR kamera pro čtení SPZ vozidel.

Výhody cloudového systému !

Cloudový přístupový systém iPASSAN je rozšiřitelný a spolehlivý, s robustní sadou funkcí a snadno použitelným webovým uživatelským panelem, který umožňuje úplnou vzdálenou správu. S každou firmwarovou aktualizací dostáváte nové funkce.

iPASSAN je navržen tak, aby zvyšoval efektivitu, snižoval náklady a usnadňoval správu vašeho systému jako nikdy předtím!

  • Plně vzdálená správa. Přístup k iPASSANu je z libovolného zařízení s webovým prohlížečem což umožňuje snadnou správu povolování přístupů, zrušení přístupů a přizpůsobení přístupového systému, přičemž všechna nastavení jsou spravována z jednoho rozhraní.
  • Bezpečné a spolehlivé. Software splňuje všechny požadavky na bezpečnost a je vybaven komplexním šifrováním.
  • Sledování v reálném čase. Systém udržuje události podle toho, kdo přichází a odchází, s podrobnými protokoly aktivit a vlastními upozorněními na události, podle toho jak následují.
  • 24/7 přístup. Monitorujte stavy dveří a provádějte vzdálené akce kdykoli a kdekoli pomocí řešení v cloudu.

Bezkontaktní identifikátory !

Pro systém iPASSAN existuje velké množství bezkontaktních identifikátorů. Ať už to jsou bezkontaktní karty, čipy, nebo mobilní telefon s Bluetooth aplikací. Každé zařízení přináší bezpečnou možnost vstupu do střežených prostor.

Bezkontaktní klíče jsou certifikovány s IP68 a IK08 (vodotěsné a odolné vůči nárazům). Mají kovové oko, kterým lze protáhnout kroužek na klíče a obsahují 14-místný alfanumerický kód, který se nedá změnit. Tím je zaručena jedinečnost klíče. Kód je napsán s cílem usnadnit programování a identifikaci. Tento klíč je vybaven čipem Mifare Plus (vybrané typy), který jej činí jedinečným a vyhýbá se klonování díky 128 bitovému šifrování AES i díky 2SMART čtečkám FDI.

Bezkontaktní karty ISO mají jedinečné sériové číslo, které nelze změnit a je kódované přímo v továrně při výrobě. Tím je zaručena jedinečnost. Kód je napsán na kartě s cílem usnadnit programování a identifikaci. Tato karta je vybavena čipem Mifare Plus (vybrané typy), který jej činí jedinečným a vyhýbá se klonování díky 128 bitovému šifrování AES i díky 2SMART čtečkám FDI.

Virtuální čipy se používají při Bluetooth technologii pomocí speciální aplikace K-App a jsou vázány na mobilní telefonní číslo. Díky tomu není problém při záměně mobilního telefonu za novější model.

Dálkové identifikátory se používají při vstupu přes závory, do garáži a všude tam, kde je třeba ovládat vstup vzdáleně. Každé dálkové ovládání je vybaveno čipem podle typu (125kHz Mifare MIFARE +). Při průměrné životnost baterie s 22 000 stisky, nedojde k rychlému vybití. Gravírování 14-ciferného alfanumerického čísla (podle typu dálkového ovladače) dochází přímo v továrně.

Řízení vstupu přes SPZ vozidel !

Technologie ANPR z anglického Automatic Number Plate Recognition – je systém pro automatické rozpoznávání SPZ pomocí kamery a softwarové aplikace. Pomocí iPASSANu umíme realizovat kompletní řešení řízení vstupu přes SPZ a to vše přes CLOUD. Plug & Play řešení přes BULLET kameru, nebo speciální TOTEM bez nutnosti použití serveru.

Snadná správa řízení a identifikace použití SPZ vozidla v událostech systému. iPASSAN po rozpoznání SPZ zkontroluje zda se nachází v databázi a zda má oprávněný vstup. Lehké a přehledné i díky cloudu a webové zprávě.

SIRAM i-COMPACT PRO!

PoE řešení čtení SPZ s využitím umělé inteligence (AI – Deep Learning). Snímací jednotka SIRAM na rozpoznávání SPZ, která se skládá z IP kamery (CMOS Mpixel snímač, motorizovaná čočka, vnější skříňka 700 mm z lakované nerezové oceli, sklo a IR světlo s 12 LED a vysokým výkonem.

SIRAM i‐BULLET ZOOM!

Tento model snímací jednotky se doporučuje především pro přístupové body na rampy, závory se strmým sklonem nebo tam, kde snímací jednotka musí jít na strop nebo na stěnu.

Doporučené instalace jsou:
– Veřejné parkoviště
– Firemní nebo rezidenční přístupové body
– Obchodní centra.