Systém je založen na nejnovější technologii automatického rozpoznávání SPZ (RZ) vozidel. Byl navržen s modulární a rozšiřitelnou architekturou, aby nabídl všestrannou snadno integrovatelnou aplikaci.
SIRAM OCR je software, který umožňuje automatické rozpoznávání SPZ pro každou snímací jednotku nebo kameru. Spolupracuje s cloudovým přístupovým systémem iPASSAN a tím se stává jednoduše implementovatelný.

VYSOKÁ TOLERANCE PRO ÚHLY

Horizontální a vertikální úhel pro SPZ je velmi důležitý, protože čím je větší, tím jsou znaky na SPZ deformovanější a tím komplikovanější bude jeho rozpoznávání. Siram OCR díky umělé inteligenci používá automatické opravy, které umožňují vysokou míru rozpoznání i v situacích s velkým úhlem.

SIRAM i-COMPACT PRO!

PoE řešení čtení SPZ s využitím umělé inteligence (AI – Deep Learning). Snímací jednotka SIRAM na rozpoznávání SPZ, která se skládá z IP kamery (CMOS Mpixel snímač, motorizovaná čočka, vnější skříňka 700 mm z lakované nerezové oceli, sklo a IR světlo s 12 LED a vysokým výkonem.

SIRAM i‐BULLET ZOOM!

Tento model snímací jednotky se doporučuje především pro přístupové body na rampy se strmým sklonem nebo tam, kde snímací jednotka musí umístěna na strop nebo na stěnu.

Doporučené instalace jsou:
– Veřejné parkoviště
– Firemní nebo rezidenční přístupové body
– Obchodní centra.